UWAGA! Dołącz do nowej grupy Teresin - Ogłoszenia | Sprzedam | Kupię | Zamienię | Praca

Trzy Medale oraz Wiele Rekordów na Mistrzostwach Mazowsza w Teresinie


Na stadionie GOSiR im. S. Wójcika w Teresinie odbyła się druga edycja Otwartych Mistrzostw Mazowsza LZS U14. Młodzi lekkoatleci z lokalnego klubu UKS Filipides zdobyli trzy srebrne medale, a także ustanowili wiele nowych rekordów życiowych. Wydarzenie przyciągnęło rzesze kibiców, którzy tłumnie dopingowali zawodników podczas pełnych emocji rywalizacji. Słoneczna pogoda sprzyjała sportowej atmosferze, a zmagania były na wysokim poziomie organizacyjnym.

W trakcie rywalizacji, mnóstwo indywidualnych sukcesów przypadło dziewczętom z klubu. W biegu na 300 metrów, Hanna Batory zdobyła srebrny medal oraz ustanowiła znakomity rekord życiowy z czasem 45.06 s. Tuż za nią, na czwartym miejscu, znalazła się Solomia Kuvivchak, która toczyła zaciętą walkę o podium. Z kolei Zofia Seroczyńska przyciągnęła uwagę publiczności, zdobywając srebrny medal w pchnięciu kulą, co było jej debiutem w tej konkurencji.

Szczyt emocji przyniosły natomiast sztafetowe biegi 4×200 metrów, które zakończyły zmagania. Pierwsza drużyna klubu w składzie Aniela Śniadoch, Zofia Seroczyńska, Solomia Kuvivchak i Hanna Batory, po zaciętej rywalizacji, zdobyła srebro. Druga sztafeta, z Patrycją Kober, Gabrielą Górską, Agatą Kacprzak i Wiktorią Dzikowską, ukończyła bieg na 4. miejscu, niewiele odstępując od brązowej lokaty. Organizatorki podkreślają wartość pracy sztabu, który przyczynił się do sprawnej realizacji całego wydarzenia.

Źródło: Urząd Gminy Teresin


Oceń: Trzy Medale oraz Wiele Rekordów na Mistrzostwach Mazowsza w Teresinie

Średnia ocena:4.77 Liczba ocen:23


Zobacz Także